Sun 19 Jan 14:00
Mon 20 Jan 20:00

BOMBSHELL

Verenigde Staten, Drama, 108 minuten
Tue 21 Jan 14:00

JUDY

Verenigde Staten, biografisch, drama, historisch, 118 minuten
Wed 22 Jan 20:00

MARIANNE & LEONARD: WORDS OF LOVE

Verenigde Staten, Documentaire, muziek, 102 minuten
Thu 23 Jan 20:00

PENOZA: THE FINAL CHAPTER

Nederland, Drama, thriller, misdaad, 116 minuten
Fri 24 Jan 20:00

JUDY

Verenigde Staten, biografisch, drama, historisch, 118 minuten
Sun 26 Jan 14:00

FROZEN 2 (NL)

Verenigde Staten, Animatie, familiefilm, 103 minuten
Mon 27 Jan 20:00

JUDY

Verenigde Staten, biografisch, drama, historisch, 118 minuten
Wed 29 Jan 20:00

PENOZA: THE FINAL CHAPTER

Nederland, Drama, thriller, misdaad, 116 minuten
Thu 30 Jan 20:00

PENOZA: THE FINAL CHAPTER

Nederland, Drama, thriller, misdaad, 116 minuten
Fri 31 Jan 20:00

JOKER

Verenigde Staten, thriller, 124 minuten
Sat 01 Feb 20:00

HONEYLAND

Noord-Macedonië, Documentaire, 87 minuten
Sun 02 Feb 14:00

FROZEN 2 (NL)

Verenigde Staten, Animatie, familiefilm, 103 minuten
Tue 04 Feb 14:00

HONEYLAND

Noord-Macedonië, Documentaire, 87 minuten
Wed 05 Feb 20:00

FOR SAMA

Verenigd Koninkrijk, documentaire, 100 minuten
Thu 06 Feb 20:00

LE MANS ‘66

Verenigde Staten, Actie, drama, 152 minuten
Fri 07 Feb 20:00

LE MANS ‘66

Verenigde Staten, Actie, drama, 152 minuten
Sun 09 Feb 14:00

HUISVROUWEN BESTAAN NIET 2

Nederland, Romantiek, komedie, 105 minuten
Mon 10 Feb 20:00

AQUARELA

Verenigde Staten, Documentaire, 90 minuten
Tue 11 Feb 14:00

LE MANS ‘66

Verenigde Staten, Actie, drama, 152 minuten
Thu 13 Feb 20:00

HUISVROUWEN BESTAAN NIET 2

Nederland, Romantiek, komedie, 105 minuten
Fri 14 Feb 20:00

DE BEENTJES VAN SINT-HILDEGARD

Nederland, Drama, 103 minuten
Sun 16 Feb 14:00

RENOIR: REVERED AND REVILED

Verenigd Koninkrijk, Documentaire, 87 minuten
Mon 17 Feb 14:00

FROZEN 2 (NL)

Verenigde Staten, Animatie, familiefilm, 103 minuten
Mon 17 Feb 20:00

ONZE JONGENS IN DE JUNGLE

Nederland, Documentaire, 71 minuten
Tue 18 Feb 14:00

DE BEENTJES VAN SINT-HILDEGARD

Nederland, Drama, 103 minuten
Wed 19 Feb 20:00

DE BEENTJES VAN SINT-HILDEGARD

Nederland, Drama, 103 minuten
Thu 20 Feb 10:30

MEES KEES IN DE WOLKEN

Nederland, familiefilm, 72 minuten
Thu 20 Feb 20:00

HUISVROUWEN BESTAAN NIET 2

Nederland, Romantiek, komedie, 105 minuten
Fri 21 Feb 14:00

MINUSCULE 2, HET TROPISCH AVONTUUR

Frankrijk, animatie, familiefilm, 92 minuten
Sat 22 Feb 20:00

HUISVROUWEN BESTAAN NIET 2

Nederland, Romantiek, komedie, 105 minuten
Sun 23 Feb 14:00

DAS SCHWEIGENDE KLASSENZIMMER

Duitsland, Drama, 111 minuten
Mon 24 Feb 20:00

1917

Verenigd Koninkrijk, Verenigde Staten, Drama, oorlog, 119 minuten
Tue 25 Feb 14:00

1917

Verenigd Koninkrijk, Verenigde Staten, Drama, oorlog, 119 minuten
Thu 27 Feb 20:00

JOJO RABBIT

Verenigde Staten, Duitsland, Komedie, drama, oorlog, 108 minuten
Sat 29 Feb 20:00

JOJO RABBIT

Verenigde Staten, Duitsland, Komedie, drama, oorlog, 108 minuten
Sun 15 Mar 14:00

PRADO MUSEUM: A COLLECTION OF WONDERS

Italië, Documentaire, 95 minuten
Sun 26 Apr 14:00

VAN GOGH & JAPAN

, Documentaire, 85 minuten
Sun 17 May 14:00